Home

patrón systém zemepisná dĺžka inkasovať vo futbale Zrýchlite halda šiling

Slovensko - Azerbajdžan: ONLINE prenos z Liga národov 2022/2023 | SPORTNET

Naše futbalistky boli absolútne bez šance: Slovenky inkasovali od Švédok  debakel | Nový Čas
Naše futbalistky boli absolútne bez šance: Slovenky inkasovali od Švédok debakel | Nový Čas

Inkasovaný gól od päťdesiatnika? Japonec zarezáva v Portugalsku | JOJŠPORT

MS vo futbale 2022: Južná Kórea - Portugalsko 2:1 | Šport.sk

Bojovní Slováci inkasovali v závere. Prvá prehra im komplikuje situáciu -  Reprezentácia - Futbal - Športweb
Bojovní Slováci inkasovali v závere. Prvá prehra im komplikuje situáciu - Reprezentácia - Futbal - Športweb

MS VO FUTBALE 2022 Chorváti sršia sebavedomím: Osobná obrana na Messiho?  Ale kdeže! | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Chorváti sršia sebavedomím: Osobná obrana na Messiho? Ale kdeže! | Športky.sk

MS vo futbale 2022: Komentár: Svetoví, moderní, trendoví Francúzi | Šport.sk

MS vo futbale : Livakovič: Sme vychovaní ako bojovníci | Šport.sk

MS vo futbale 2022: Chorvátsko - Belgicko 0:0 | Šport.sk

Futbalisti v Mexiku nedostali výplatu. V zápase si naschvál inkasovali  góly! (VIDEO)
Futbalisti v Mexiku nedostali výplatu. V zápase si naschvál inkasovali góly! (VIDEO)

DAC nezlomil rýchly inkasovaný gól, Hyballa ďalej veril v postup

Galéria k článku: MS VO FUTBALE 2022 Reklama na futbal: Srbsko a Kamerun sa  postarali o prvotriedny zápas! - fotografia 28/34 | Sportky
Galéria k článku: MS VO FUTBALE 2022 Reklama na futbal: Srbsko a Kamerun sa postarali o prvotriedny zápas! - fotografia 28/34 | Sportky

Spartak Trnava podľahol doma poľskému Rakówu Čenstochová, dva góly inkasoval  v prvom polčase - SITA.sk
Spartak Trnava podľahol doma poľskému Rakówu Čenstochová, dva góly inkasoval v prvom polčase - SITA.sk

Argentína vedie nad Austráliou 2:0. V 58.

INKASOVALI TRIKRÁT ZA OSEM MINÚT | SPORTNET

Nový tréner, ďalšia prehra. Slováci inkasovali v poslednej minúte -  Reprezentácia - Futbal - Športweb
Nový tréner, ďalšia prehra. Slováci inkasovali v poslednej minúte - Reprezentácia - Futbal - Športweb

Rafael Benítez: Dúbravka musí byť silnejší, je neprípustné takto inkasovať

Katarský šampionát vo futbale bol najbohatší na góly

Katastrofa inkasovať taký gól, rozčuloval sa Hart. Pred odvetou je všetko  otvorené | Šport7.sk
Katastrofa inkasovať taký gól, rozčuloval sa Hart. Pred odvetou je všetko otvorené | Šport7.sk

V nadstavbe inkasovať menej – FC Spartak Trnava – demokrat.sk

Chovan inkasoval trikrát, Slovan spasil v predĺžení Kankava. Ušlo nám to o  kúsok, znie zo Skalice - Ostatné - Futbal - Športweb
Chovan inkasoval trikrát, Slovan spasil v predĺžení Kankava. Ušlo nám to o kúsok, znie zo Skalice - Ostatné - Futbal - Športweb

Futbalisti FC DAC 1904 Dunajská Streda prehrali v stredajšom úvodnom  stretnutí 3. predkola Európskej konferenčnej ligy s rumunským FCSB 0:1.  Inkasovali v 69. minúte od Joonasa Tamma, ktorý skóroval bezprostredne po  vylúčení
Futbalisti FC DAC 1904 Dunajská Streda prehrali v stredajšom úvodnom stretnutí 3. predkola Európskej konferenčnej ligy s rumunským FCSB 0:1. Inkasovali v 69. minúte od Joonasa Tamma, ktorý skóroval bezprostredne po vylúčení